školní rok 2014/2015

Na úvod je třeba zmínit úspěch výtvarného oboru ZUŠ Staňkov v krajském kole přehlídky výtvarných oborů ZUŠ "OČI DOKOŘÁN", kde tři výtvarné projekty dostaly ocenění s postupem na celostátní přehlídku. Jaroslava Kaufnerová byla mezi oceněnými pedagogy :-).

Letošní rok přinesl opět úspěch v soutěži Evropa ve škole. V krajském kole 3 kolektivní práce dostaly ocenění s postupem a 1 práce čestné ocenění. V celostátním kole kolektivní práce "Jsme jako voda"žáků 3. ročníku/1.stupně zaujala a získala čestné uznání.

Snad se nám bude dařit i nadále.

Aktuální počet žáků ve výtvarném oboru je 71. Což je na počet obyvatel našeho města úžasné číslo. Dalších 13 výtvarníků navíc navštěvuje soukromé lekce Juniorské umělecké skupiny AD GLORIAM ART, která byla vytvořena při naplnění kapacity ZUŠ. Z téhož důvodu,a s ohledem na množství zájemců o studium, je v plánu otevření výtvarného kurzu s kapacitou 12 žáků pod hlavičkou ZUŠ.

Jaroslava Kaufnerová