Přijímací talentové zkoušky

PŘIJÍMACÍ TALENTOVÉ ZKOUŠKY DO ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY STAŇKOV PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/18

Hudební kurzy pro rodiče s dětmi od tří do pěti let

Do těchto hudebních kurzů se mohou přihlásit rodiče s dětmi od 3 do 5 let.

Rodiče s dětmi jsou přijímáni na základě zájmu o společné muzicírování a možnosti rozvíjet hudební schopnosti dítěte.

Hudební kurzy probíhají jedenkrát týdně v časové dotaci 45 minut, většinou v pátek odpoledne.

Zájemci se mohou přihlásit telefonicky na čísle 734 493 380 či mailem: zus.stankov@seznam.cz (nezapomeňte prosím napsat, že své dítě a sebe přihlašujete do hudebních kurzů).

Dětská umělecká dílna pro děti od pěti let

Dostupné informace o náplni hodin Dětské umělecké dílny najdete pod lištou - Dětská umělecká dílna.

Přijímací talentová zkouška do tohoto předmětu proběhne formou hry v jednotlivých oborech (hudebním, výtvarném, literárně-dramatickém) dne 13. 6. 2016 od 17. 00 hodin.

Zájemci se mohou přihlašovat od dnešního dne prostřednictvím emailové adresy: zus.stankov@seznam.cz (nezapomeňte prosím napsat, že své dítě přihlašujete do Dětské umělecké dílny).

Přijímací talentové zkoušky pro děti, kterým bude 1. 9. 2017 6 let a starší

Zapisovat žáky do Přípravného zaměření studia hudebního, výtvarného a literárně-dramatického oboru a

do Základního studia bude možné od 1. 5. 2017 do tabulek na webových stránkách.

Předběžný zájem nám můžete sdělit písemně na mailovou adresu: zus.stankov@seznam.cz a nezapomeňte prosím napsat, že své dítě přihlašujete do Přípravného studia či Základního studia, pokud je Vaše dítě k 1. 9. 2017 starší než 6 let.

Děkujeme za pochopení, zaměstnanci ZUŠ Staňkov