Evropa ve škole 2020/21

Školní rok 2020-2021 byl plný útrap a bolístek. Distanční studium provázely různé nástrahy a celková situace ve společnosti nebyla zrovna příznivá. Vzhledem k běžnému životu, natož k umění a základnímu uměleckému vzdělávání navrch.

Jako poděkování za plné nasazení na všech frontách (učitel, žák, rodič :-)) se dostavil obrovský úspěch v mezinárodní soutěži Evropa ve škole.

V krajském kole naše "Galerie portrétů" získala ocenění ve všech věkových kategoriích a navíc cenu poroty.

V kole ústředním rovnou hlavní cenu výtvarné poroty.

Děkujeme, nesmírně si toho vážíme.

výsledková listina krajské kolo (pdf)

výsledková listina ústřední kolo (pdf)

GALERIE PORTRÉTŮ - soubor prací

ukázka:

Může jít o obrázek one or more people a text that says 'Magdalena se svíčkou Tereza se svíčkou'

Může jít o obrázek 2 people a text that says 'Klára Strousková Jean-Honoré Fragonard DO Čtenárka'

Může jít o obrázek 2 people a turban

Může jít o kreativní obsah 1 person a text that says 'Dáma V černé (Carl Holsöe)'

Může jít o obrázek 2 people a text that says 'Caravaggio-Chlapec S košikem ovoce'

Může jít o obrázek 2 people a text that says 'Karolina Černá- DÁMA S HRANOSTAJEM leonardo Da Vinci'