Přijímací talentové zkoušky

PŘIJÍMACÍ TALENTOVÉ ZKOUŠKY DO ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY STAŇKOV PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/19

Hudební kurzy pro rodiče s dětmi od tří do pěti let

Do těchto hudebních kurzů se mohou přihlásit rodiče s dětmi od 3 do 5 let.

Rodiče s dětmi jsou přijímáni na základě zájmu o společné muzicírování a možnosti rozvíjet hudební schopnosti dítěte.

Hudební kurzy probíhají jedenkrát týdně v časové dotaci 45 minut, většinou v pátek odpoledne.

Zájemci se mohou přihlásit telefonicky na čísle 734 493 380 či mailem: zus.stankov@seznam.cz (nezapomeňte prosím napsat, že své dítě a sebe přihlašujete do hudebních kurzů).

Dětská umělecká dílna pro děti od pěti let

Dostupné informace o náplni hodin Dětské umělecké dílny (dále pouze DUD) najdete pod záložkou - Dětská umělecká dílna.

Přijímací talentová zkouška do tohoto předmětu proběhne formou hry v jednotlivých oborech (hudebním, výtvarném, literárně-dramatickém) dne

18. 6. 2018 od 16. 15 hodin.

Zájemci se mohou přihlašovat prostřednictvím

• elektronického zápisu na přijímačky do formuláře DUD
  • nebo elektronické přihlášky systému iZUŠ :

v průběhu procesu zvolte datum a čas (18. červen, 16.15 hodin) přijímací talentové zkoušky pro DUD - součástí studijního zaměrření LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR!!!

Přijímací talentové zkoušky pro děti, kterým bude 1. 9. 2018 6 let a starší

Zapisovat lze žáky do

• Přípravného zaměření studia hudebního, výtvarného a literárně-dramatického oboru (děti šestileté)
  • Základního studia (děti sedmileté a starší)

prostřednictvím

• elektronického zápisu na přijímačky do formuláře zvoleného oboru
  • nebo elektronické přihlášky systému iZUŠ :

v průběhu procesu zvolíte požadovaný obor včetně datumu a času přijímací talentové zkoušky.

V případě naplnění kapacity pro talentové zkoušky (nepůjde se již do formuláře zapsat) či jiných problémů, doporučujeme ihned kontaktovat naši ZUŠ na tel.734 493 380.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na nové talentované žáky.